Dezinfekčné pero NANOSILVER DEZINFECT

Kód: CRYSTDESINPE
7,99 € / ks 6,66 € bez DPH
Skladom

Nanosilver Desinfect je ekologicky nezávadný dezinfekčný prostriedok na ruky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dezinfekčné pero Nanosilver Desinfect  je ekologicky nezávadný dezinfekčný produkt, netoxický pre ľudí a zvieratá . Zabíja baktérie, pliesne, vírusy. Jej základ tvorí nanostriebro a kyselina chlórna. Dezinfekcia je netoxická (nedráždi oči ani dýchacie cesty). Rozprašovacie pero je praktický dezinfekčný prostriedok na cesty. Vďaka jeho veľkosti ho môžete mať stále pri sebe. Pero je možné po výprázdnení opätovne naplniť dezinfekčným prípravkom a naďalej používať.

Efektívne eliminuje až 99% baktérií. Niekoľko násobne vyšší dezinfekčný účinok ako chlórové dezinfekcie. Dlhodobý účinok.

Účinnosť: Baktericídny, virucídny, fungicídny, superoxidovaný roztok (účinnou látkou je kyselina chlórna a Ag+, chemické pôsobenie na nežiaduce mikroorganizmy: oxidácia), netoxický, nedráždivý prostriedok určený na odstránenie nežiaducich mikroorganizmov na rukách, keď nie je možnosť si ruky umyť. Prípravok je bezfarebná tekutina so slabým zápachom chlóru. Dlhodobý účinok roztoku. Testovanie dokazuje svoju vysokú účinnosť pri odstránení baktérií rodu Salmonela, E. coli, Anthrax, Staphylococcus, HIV, Legionella pneumophila, MRSA infekcie, chrípka Virus & Norovirus, Baktérie, vírusy, kvasinky a plesne, bakteriálne endospóry, Listeria, Pseudomonas aeruginosa, biofilmy, výtrusy.

Registrácia: bio/1419/D/09/CCHLP

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: