Ročná licencia na aplikáciu TRACKER

Kód: TRLIC1
ZADARMOZADARMO
tracker licencia
55 € / ks 45,83 € bez DPH
Skladom

Licencia na aplikáciu na mobil.

Detailné informácie

Podrobný popis

1-ročná licencia Tracker je pre vás tou pravou voľbou, či už poľujete so psom, v klube alebo sami. S aplikáciou Tracker môžete spoľahlivo sledovať v reálnom čase svoju vlastnú pozíciu, pozíciu svojich kolegov poľovníkov a pozíciu svojho psa na vysoko kvalitných mapách. Ponúka vám dobrý výber terénnych máp so satelitnými a leteckými snímkami s vysokým rozlíšením, ktoré presne podporujú pohyby na zemi a zvyšujú bezpečnosť. Jedná sa o inteligentný a ľahko použiteľný nástroj, ktorý vám umožní efektívne komunikovať v rámci skupiny v reálnom čase a pomôže vám tak podniknúť správne kroky v pravý čas.

K dispozícii na stiahnutie Tracker pre aplikáciu pre Android v obchode Google Play. Tracker Hunter 4 pre iPhone a iPad v AppStore.

Presné umiestnenie na vysoko kvalitných mapách:

Tracker ponúka vynikajúci výber aktuálnych terénnych máp pre spoľahlivú a bezproblémovú navigáciu Môžete vyhľadať ľubovoľný počet psov v reálnom čase a sledovať ich polohu a aktivitu na mape. Vďaka všestranným funkciám, ako je presná detekcia dvojitého štekania a výstražný signál štekania, budete vždy v pohotovosti. Je tiež možné zavolať obojok vášho psa a počúvať zvuky pozadia, napr. zakliesnené zviera, zranený pes. Funkcia prehrávania vám umožní prehrať a analyzovať poľovnícke súťaže. Efektívna komunikácia v tíme Tracker posúva vaše poľovnícke skúsenosti na novú úroveň. Môžete ľahko komunikovať a spolupracovať so svojím poľovníckym tímom a prijímať rozhodnutia na základe spoľahlivých informácií pre úspešnú poľovačku. Všetci členovia skupiny majú vždy aktuálne informácie o pohybe psov, cieľoch a streleckých štandoch. Pre vedúceho poľovačky je ľahké určiť a vykonať úpravy na trasových bodoch, poľovníckych stanovištiach atď. V reálnom čase. Zvýšená bezpečnosť Patentovaná bezpečnostná funkcia Tracker Safety ™ vám umožní vyhľadať ďalších používateľov a anonymne aktivovať režim Tracker Safety ™ na mape v okruhu 2 km. Jedná sa o revolučný bezpečnostný prvok vyvinutý za účelom zníženia rizika nehôd počas lovu. Je to ZDARMA pre všetkých používateľov aplikácie Tracker (s alebo bez platnej licencie)

Skúšobná verzia zadarmo! Plnú verziu licencie Tracker si môžete vyskúšať na 14 dní. Skúšobné obdobie zahŕňa obmedzený výber terénnych máp. Aktualizáciou na plnú verziu získate plný prístup ku všetkým sledovacím službám: sledujte polohu svojho psa a priateľa na mape a používajte skupinu sledovateľov.

Poznámka: Ročná licencia Tracker je platná 365 dní od dátumu aktivácie.

Dodatočné parametre

Kategória: GPS obojok pre psa TRACKER
Hmotnosť: 1.5 kg
Mačky: nie
Psi: áno
Smart: áno
typ obojka: elektronický
Veľkosť: UNI
Veľkosť plemena: všetky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: