LED lampa AquaLighter 1 - 120cm

Kód: COL8773
Neohodnotené
Značka: COLLAR
144,99 € / ks 120,83 € bez DPH
Objednané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

LED lampa série AquaLighter 1  je univerzálne riešenie pre Vaše akvárium.  LED lampa AquaLighter 1(120 cm), je určená na osvetľovanie sladkovodných akvárií dlhých až 140cm .
Lampa má veľmi jednoduchú montáž a použitie. Má dostatočný výkon a spektrum pre väčšinu nenáročných druhov vodných rastlín. Teplota farby je totožná s denným svetlom, čo zabezpečuje, že vaše akvárium bude vyzerať prirodzene a ryby a rastliny budú vyzerať veľmi atraktívne.

Svetelné zdroje použité v AquaLighter 1 (120 cm) sú super-svietivé LED diódy vyrobené jednou z popredných svetových spoločností OSRAM (Nemecko): OSRAM Duris E5 studená biela - Studená biela LED diódy s farebnou teplotou 5000-7000К.

AQ Pico Spectr

Nastaviteľné nohy AquaLighter 1 (120 cm) vám umožnia umiestniť lampu nad akvária, ktoré sú až 140 cm dlhé a má hrúbku stien do 12 mm. Sada obsahuje aj špeciálne montážne diely, ktoré umožňujú ľahko a rýchlo umiestniť LED lampu do vnútra štandardného krytu akvária ako účinný zdroj hlavného alebo prídavneho osvetlenia. AquaLighter 1 LED svetlomety využívajú patentovanú technológiu ochrany pred vlhkosťou a kontaktom s vodou. Vzhľadom k transparentným dvojzložkovým tmelom LED lampa dokonca vydrží krátkodobé ponorenie do vody, bez toho aby došlo k strate jej účinnosti.
 
Hlavné výhody:
  • Ultra-tenká lampa (7,5 mm), ultra-moderný dizajn.
  • Super svietivé LED diódy od jedného zo svetových lídrov, OSRAM (Nemecko).
  • Farebná teplota je vhodná pre väčšinu sladkovodných akvárií.
  • Spektrum LED žiariviek spĺňa požiadavky nenáročných akváriových rastlín; Vaše akvárium bude vyzerať pestro.
  • S LED lampou bude vaše akvárium vyzerať modernejšie a atraktívnejšie bez krytu. Súčasťou sady  je aj univerzálny držiak pre jednoduchú inštaláciu svetelného zdroja na väčšinu akvarijných krytov.
  • Vysoká miera bezpečnosti a spoľahlivosti. Aj krátkodobé ponorenie do vody, je úplne bezpečné a nespôsobí ani poškodenie lampy, ani  úraz elektrickým prúdom. Lampa je poháňaná jednosmerným vodičom so 48V bezpečným napätím.
  • 3D efekt: menšie prírodné vlnenia vody pod lampou AquaLighter vytvárajú efekt pohybu na povrchu rastlín a dekorácií; toto spôsobí. že vaše akvárium bude vyzerať priestrannejšie. Je to naozaj pôsobivé!
  • Efektívnosť! Bezporuchovú prevádzku až 50000 hodín garantovaných výrobcom LED, nízka spotreba energie.
Voltáž + frekvencia: AC110~230V (50-60Hz) / DC ~48V, 1050mA
Teplota farby, К: 5000-7000
Výkon, W: 28
Svietivosť, lm: 3105
Dĺžka, mm: 1200
Veľkosť, mm: 1200х41х7,5
Farba lampy Čierna
Stupeň ochrany  IP 67

 

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie akvárii
Hmotnosť: 0.3 kg
Položka bola vypredaná…

Aqualighter 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: