LED lampa Aqualighter 2 - 90cm

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 5
 
Dostupnosť Objednané
Cena €166,66 bez DPH
€199,99
Kód tovaru COL82371
Značka CoLLaR
Kategória Osvetlenie akvárii
Položka bola vypredaná...
 

AquaLighter 2 a vaše akvárium ožíva!

AquaLighter 2 moderné LEDosvetlenie (90 cm) je určené na osvetľovanie sladkovodných akvárií až 110 cm dlhých, s hrúbkou steny až 12 mm.
Lampa má veľmi jednoduchú montáž a použitie. Má dostatočný výkon a spektrum pre takmer všetky druhy vodných rastlín, vrátane tých najnáročnejších. Farebná teplota je identická s denným svetlom (tropických poludnie). To zaisťuje prirodzený vzhľad vášho akvária a ryby a rastliny vyzerajú veľmi atraktívne.

AquaLighter 2 LED lampa využíva zdroje svetla, ktoré vám umožní napodobniť svetelné schémy všetkými známymi typmi akvárií, ako Aquascape, Tanganika, Malawi a ďalšie.
Svetelné zdroje v AquaLighter 2 (90 cm) sú super-svietivé LED diódy vyrobené jedným zo svetových lídrov, Cree Inc (USA):CREE XB-D Warm White - teplé biele LED diódy s farebnou teplotu 2700-3000К a CREE XB-D Cool White - studeno biele LED diódy s farebnou teplotou až do 8500К.

Spektrum AquaLighter 2 LED:

AquaLighter 2 LED Spectr

Nastaviteľné nohy AquaLighter 2 (90 cm) vám umožnia umiestniť lampu nad akvária, ktorých dĺžka je až 110 cm a hrúbku stien do 12 mm. Sada obsahuje aj špeciálne montážne diely, ktoré umožňujú ľahko a rýchlo umiestniť LED lampu do vnútra štandardného krytu akvária ako účinný zdroj hlavného alebo prídavneho osvetlenia. AquaLighter 1 LED svetlomety využívajú patentovanú technológiu ochrany pred vlhkosťou a kontaktom s vodou. Vzhľadom k transparentným dvojzložkovým tmelom LED lampa dokonca vydrží krátkodobé ponorenie do vody, bez toho aby došlo k strate jej účinnosti.

Hlavné výhody:

  • Ultra-moderný dizajn.
  • Super svietivé LED diódy od jedného zo svetových lídrov, Cree (USA)
  • Farebná teplota je vhodná pre akýkoľvek typ sladkovodného akvária
  • Spektrum LED spĺňa požiadavky väčšiny akváriových rastlín, vrátane tých najnáročnejších; Vaše akvárium bude vyzerať pestro.
  • S LED osvetlením bude je vaše akvárium vyzerať modernejšie a atraktívnejšie aj bez krytu.
  • Vysoká miera bezpečnosti a spoľahlivosti. Aj krátkodobé ponorenie do vody, je úplne bezpečné a nespôsobí ani poškodenie lampy, a nedôjde ani k úrazu elektrickým prúdom. Lampa je poháňaný jednosmerným prúdom 48V napájaná bezpečným napätím.
  • 3D efekt: menšie prírodné vlnenia vody pod lampou AquaLighter vytvárajú efekt pohybu na povrchu rastlín a dekorácií; toto spôsobí, že vaše akvárium bude vyzerať priestrannejšie. Je to naozaj pôsobivé!
  • Efektívnosť. Bezporuchovú prevádzku až 50000 hodín zaručená od LED výrobcu, nízka spotreba energie
Voltáž + frekvencia: AC1100~230V (50-60Hz) / DC ~48V, 1050mA
Teplota farby, К: 6500-7000
Výkon, W: 33
Svietivosť, lm: 3240
Dĺžka, mm: 900
Veľkosť, mm: 900х50х15
Farba lampy Čierna
Stupeň ochrany  IP 67

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.