Milord, Strana 2

Najpredávanejšie

27 položiek celkom
srnčia koža pre psa
4,49 €

Sušené pásiky zo srnčej kože.       

pamlsky žuvacie jelenia koža pre psa
4,49 €

Sušené pásiky jelenej kože       

husacie maso pre psa
3,99 €

Sušené pásiky husacieho mäsa.       

pamlsky kralicie maso pre psa
4,49 €

Sušené pásiky králičieho mäsa.       

kacacie maso pre psa
3,99 €

Sušené pásiky kačacieho mäsa.       

telacie maso pre psa
3,99 €

Sušené pásiky teľacieho mäsa.       

Existujú bytosti, pre ktoré sme najdôležitejšie. Nezáleží na tom, kde sme, koľko máme a kto sme sme, je dôležité, aby sme boli. Bez ohľadu na naše chyby sa na nás dívajú ako na obrázok, obdarúvajú nás bezpodmienečnou láskou a dôverou. My sme ich a oni sú naši. Preto spoločnosť Milord produkuje takéto kvalitné pamlsky. Aby sme sa im mohli poďakovať, ako najlepšie vieme.

Milord - prirodzene najlepší

Naše delikátne pochúťky sú vyrobené z mäsa poľského pôvodu. Vzhľadom k tomu, že majú veľmi vysoký obsah bielkovín, lahôdky tiež môžu byť použité ako jedlo. Mäso sa suší teplým vzduchom, čo je ideálny proces spracovania, ktorý umožňuje zachovať všetky nutričné ​​hodnoty. Lahôdky Milord sa vyrábajú z celých kúskov mäsa bez pridania konzervačných látok, umelých farieb, zvýrazňovačov chuti a umelých aróm. Jeden kilogram lahôdok pozostáva z približne 3,5 kilogramu suroviny mäsa. Pamlsky sú charakteristické veľmi vysokým obsahom vitamínov A, E a D3, ktoré podporujú metabolizmus a posilňujú kosti
. Vďaka optimálnemu obsahu tuku a surových vlákien sú odmeny ideálne aj pre psov s nadváhou a citlivým tráviacim systémom. Dokonale čistia zubný kameň, posilňujú ďasná a odstraňujú zápach z úst.

milord