Ekologicke sáčky na psie výkaly rozpustné vo vode 5 balení

Kód: DT70050301
9,99 € / ks 8,33 € bez DPH
Skladom

Sáčky na psie výkaly rozpustiteľné vo vode bez pozostatkov plastov. V praktickom vreckovom balení. 60ks sáčkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

DOGTOI® sú nové, praktické, ekologicky šetrné sáčky na psie exkrementy. Elegantné v uzatvárateľnom púzdre vo formáte hygienických vreckoviek, vďaka tomu DOGTOI® sú vždy pripravené, vždy ich máte po ruke.

Prečo sú DOGTOI® sáčky lepšie?

Vrecká DOGTOI® vyzerajú a pôsobia ako plastové vrecká a rovnako majú všetky  svoje praktické vlastnosti na zbieranie výkalov. Vrecká DOGTOI® sú vyrobené z polyvinylalkoholu a sú nielen biologicky odbúrateľné, ale aj stopercentne rozpustné vo vode. Takže sa prakticky stratia. Fólia sáčkov sa pri kontakte s vodou časom rozpúšťa a to hneď ako sa ocitnú v koši. Sáčok sa biologicky rozkladá na vodu a CO2. Psie výkaly hnijú a nestáva sa časovanou bombou konzervovanou v plaste. 

Prečo je to dôležité?

Na nemecké chodníky a ulice každý rok pristane asi 1 milión ton, teda neuveriteľné 1 000 000 000 kg psích výkalov. Tomu treba zabrániť, pretože psie výkaly sú nebezpečné  prenášače chorôb. Správny majiteľ psa, prevezme odpad do igelitového vrecka a vyhodí ho do verejného odpadového koša. Odpadkový kôš bohužiaľ často nie je hneď vedľa a musí tašku preniesť do kontajnera alebo ju dokonca odniesť domov a uložiť do odpadkového koša doma.

Ekologická alternatíva

Neopatrná „likvidácia výkalov“ je zdraviu nebezpečná. Polyetylénové vrecko nielenže dlho ničí prostredie, ale aj zachováva psie hovienka. Čiže je ako inkubátor s nepredvídateľnými možnými následkami spôsobenými nositeľmi chorôb.

Urob to lepšie! Použite DOGTOI®, šikovnú alternatívu!

Po použití sú DOGTOI® 100% biologicky odbúrateľné a celkom se rozpúšťajú vo vode. Nezostáva po nich žiadny plastový odpad.

Sáčky nezaberajú veľa miesta a ľahko ich vložíte do vrecka. Nie je potrebný zásobník.

5 balení: po 12ks sáčkov balení (60 kusov sáčkov)

Dodatočné parametre

Kategória: Psia tolateta
Hmotnosť: 0.1 kg
Farba: zelená
Fretka: nie
Hlodavci: nie
Mačky: áno
Plienky: nie
Psi: áno
Toalety: nie
Vrecká na trus: áno
Zásobníky na sáčky: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: