Preťahovadlo pre psov s magnetom Liker 9cm

Neohodnotené
 

Loptička LIKER s pogumovanou šnúrkou s magnetom. Priemer lopty 9cm. Dĺžka lana s magnetom 30cm. 2ks magnetov

Dostupnosť Skladom
Cena 24,16 € bez DPH
28,99 €    
Kód tovaru COL6291
Značka CoLLaR
Kategória Výcvikové pomôcky pre psov
 

Preťahovadlo s pogumovaným nylonovým lanom a s 2ks silných neodýmových magnetov. Priemer lopty 9cm, dĺžka pogumovaného lana s mgnetom je 30cm, 2ks silných neodýmových magnetov. Výborná výcviková pomôcka nie len pre výcvikárov a trénerov psov.

Použitie:

Magnety jednoducho vložte do vreciek oblečenia, napríkladad jeden kus do zadného vrecka, druhý kus do predného vrecka. Preťahovadlo jednoducho priložte k magnetu(jedného alebo druhého), tým pádom máte voľné ruky a možete psovi dať povel. Pričom pes má stále preťahovadlo ako odmenu stále na očiach.

Preťahovadlo - lopťička s lanom je ľahká, pláva, šetrná voči zubom, nezapácha, nenapáchne inými pachmi, hygienicky nezávadná, pogumované nylonové lanko je príjemné pre držanie pre majiteľa (cvičiteľa).

Preťahovadlo je interaktívna výcviková pomôcka. Preťahovadlo nie je hračka!

Upozornenie:

Obsahuje neodýmové magnety. Magnety môžu poškodiť elektronické zariadenia ako napr. mobil, PC, hodinky, platobné karty a pod. Držte magnety min.1m od elektronickýc zariadení a platobných kariet.

Magenty sú krehké, môžu sa roztrieštiť.

Nevystavujte produkt teplotám nižším ako -20°C a vyšším ako 50°C.

 

 

Podobný produkt

Farba Oranžová
Licencia nie
Mačky nie
Psi áno
Typ hračky Aportovací, Preťahovací, Výcviková
Veľkosť veľká
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Emekokeva 25.5.2019 07:26
d3d3LmNyYXp5cGF3cy5ldQ## iyojoba-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#iyojoba-u]iyojoba-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#iyojoba-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iyojoba-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iyojoba-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iyojoba-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iyojoba-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iyojoba-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iyojoba-t http://mewkid.net/generic-cialis/#iyojoba-t ozanotade
Odpovedať
Avatar autora Azehiseola 25.5.2019 07:26
d3d3LmNyYXp5cGF3cy5ldQ## emozajovo-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#emozajovo-u]emozajovo-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#emozajovo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#emozajovo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#emozajovo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#emozajovo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#emozajovo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#emozajovo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#emozajovo-t http://mewkid.net/generic-cialis/#emozajovo-t oqedimaie
Odpovedať
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.