Kefa ActiVet Duo undercoater (červeno-strieborná) 9cm

Kód: AD1125
Akcia
Značka: ActiVet
ZADARMOZADARMO
kefa na psa na zaplsteniny activet undercoater mega
94,99 € / ks 79,16 € bez DPH
Skladom

Kefa na extrémne zaplsteniny (červená)  a pre krátku hodvábnu srsť (strieborná).

Detailné informácie

Podrobný popis

ActiVet Undercoater DUO Vám prináša dve rôzne kefy v jednej, resp. v jednej hlavici: na jednej strane Mat Zapper (červená) a na druhej strane Coat Grabber (strieborná). Táto kefa ActiVet je vytvorená pre všetkých používateľov, ktorí potrebujä obvykle dve rôzne kefy.

Jedna strana kefy je Mat Zapper. Mat Zapper je kefa na rozčesávanie psov so špeciálnymi zubami, ktoré uvoľnujú plste, takže sa pomocou Mat Zapper zaplstenina uvoľní rýchlejšie.

ActiVet Mat Zapper je extrémna rozčesávacia kefa pre vášho psa alebo vašu mačku. Špeciálne zuby uvoľnia zapstenú srsť v krátkom čase. ActiVet Mat-Zapper je len pre profesionálne využitie. Výnimočné zúbky s flexibilnou hlavicou zvládnu aj tie najtvrdšie zaplsteniny. Mat Zapper je vyrobený obzvlášť ergonomicky, aby aj pri profesionálnom využití šetril ramená a kĺby.

Druhá strana kefy je ActiVet Coat Grabber Stark (strieborná). Tu ide o špeciálne pevnú kefu na finiš.

ActiVet Coat Grabber je vytvorený pre krátku hodvábnu srsť s ľahkou podsadou. S ActiVet Coat Grabber ušetríte približne 70 % času potrebného na odstránenie ťažkej podsady. ActiVet Coat-Grabber uvoľňuje navyše aj tie najmenšie uzlíky, ktoré ešte v srsti môžu zostať po rozčesaní červenou ActiVet MatZapper. Coat Grabber SILBER má tvrdú hlavicu a husté špeciálne zoradené zuby. Je to pevná kefa na finiš.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hrebene a kefy pre psov
Hmotnosť: 0.3 kg
typ pomôcky: kefy
Typ srsti: dlhá srsť, polodlhá srsť, zaplstená srsť, hodvábna srsť

ako a cim rozcesat psa video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: