O nás

Chovu psov sa venujeme takmer 30 rokov. Počas nášho života sme mali u nás doma rôzne plemená: pudla, dobermana, rodézskeho ridgebacka, zlatého retrievera, malého bradáča, bavorského farbiara a každé z týchto plemien bolo niečím výnimočné a donútilo nás študovať o psoch stále viac a vyžadovalo si špecifickú starostlivosť.

Chováme  plemená malý bradáč a bavorský farbiar a aktívne navštevujeme výstavy psov a rôzne kynologické podujatia. Cvičili sme klasickú poslušnosť aj agility. Prišli sme na to, že udržať psíka vo výstavnej kondícii je hotová veda. Chce to nielen správnu a najmä stálu starostlivosť, ale aj kvalitné kefy, čí šampóny a aj taký obyčajný obojok niekedy urobí veľa škody na srsti.

Po výmene množstva obojkov sme prišli na to, že najlepšie sú hladké, kožené obojky. Tých však nikde nebolo a preto, ak sme niekde nejaký našli bolo nám viacmenej jedno koľko stojí – bol náš. Pri návšteve výstav sme objavili značku CoLLaR, ktorá nás očarila širokou farebnou kolekciou nielen okrúhlych, klasických či netradičných kožených obojkov a vodítok ale aj ďalších produktov, ktoré na slovenskom trhu chýbajú. Veľmi kvalitné vypracovanie, široká paleta farieb, veľkostí a kombinácií nás presvedčili, že toto by sa mohlo predávať aj u nás. Nadviazali sme so značkou CoLLar spoluprácu a stali sa distribútorom tejto značky na Slovensku. Naša spoločnosť funguje od roku 2015. Aktívne sa zúčastňujeme s predajným stánkom slovenských aj zahraničných výstav. Naše produkty ponúkame aj veľkoobchodne, preto v sekcii partneri nájdete predajcov nami ponúkaných značiek.

Postupne stále rozširujeme ponuku na našom e-shope, aby ste si mohli byť istý, že u nás nájdete vždy, čo hľadáte. Rozšírením našej činnosti o veľkoobchod sa snažíme Vám – našim zákazníkom uľahčiť cestu k získania našich produktov v predajniach v blízkosti vašich domov.

Patríme k zástancom trvalo udržateľného rozvoja. Uprednostňujeme produkty, vyrobené z ekologických materiálov, prípadne z materiálov, ktoré boli vyrobené spôsobom šetrným k našej planéte. Stále viac rozširujeme ponuku o produkty, ktorých ekologický dopad je na našu planétu minimálny. Ak Vám niečo medzi našimi produktami chýba, a radi by ste ich u nás našli, dajte nám o nich prosím vedieť, pokúsime sa ich pre Vás zabezpečiť.

collar same dobre vecicky pre psy