O nás

Chovu psov sa venujeme prakticky od detstva. Počas nášho života sme mali u nás doma rôzne plemená: pudla, dobermana, rodézskeho ridgebacka, zlatého retrievera, malého bradáča, bavorského farbiara a každé z týchto plemien bolo niečím výnimočné a donútilo nás študovať o psoch stále viac a vyžadovalo si špecifickú starostlivosť.

Od roku 2005 sa venujeme chovu plemien malý bradáč a bavorský farbiar. Kúpou nášho malého bradáča Laryho s vynikajúcimi výstavnými predpokladmi, sme úplne prepadli štvornohej mánii. Začali sme chodiť po výstavách, cvičili sme klasickú poslušnosť aj agility. Prišli sme na to, že udržať psíka vo výstavnej kondícii je hotová veda. Chce to nielen správnu a najmä stálu starostlivosť, ale aj kvalitné kefy, čí šampóny a aj taký obyčajný obojok niekedy urobí veľa škody na srsti. Lary bol naučený chodiť s nami do mesta, na výlety, jednoducho všade. Samozrejme, že málokde môže byť pes voľne pustený, takže často bol aj na vôdzke. Napriek tomu, že bol poslušný a netrhal sa – mával aj z kvalitných a nie lacných obojkov vytrhanú srsť.

Po výmene množstva obojkov sme prišli na to, že najlepšie sú hladké, kožené, okrúhle obojky. Tých však nikde nebolo a preto, ak sme niekde nejaký našli bolo nám viacmenej jedno koľko stojí – bol náš. Pri návšteve výstav sme objavili značku CoLLaR, ktorá nás očarila širokou farebnou kolekciou nielen okrúhlych, klasických či netradičných kožených obojkov a vodítok ale aj ďalších produktov, ktoré na slovenskom trhu chýbajú. Veľmi kvalitné vypracovanie, široká paleta farieb, veľkostí a kombinácií nás presvedčili, že toto by sa mohlo predávať aj u nás. Nadviazali sme so značkou CoLLar spoluprácu a stali sa distribútorom tejto značky na Slovensku.

Postupne stále rozširujeme ponuku na našom e-shope, aby ste si mohli byť istý, že u nás nájdete vždy, čo hľadáte. Rozšírením našej činnosti o veľkoobchod sa snažíme Vám – našim zákazníkom uľahčiť cestu k získania našich produktov v predajniach v blízkosti vašich domov.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.