Green Leaf

Webová stránka značky: Green Leaf
 

Prečo Green Leaf?                                                         logo green leaf
Odpoveď je jednoduchá - pretože vieme, aké dôležite je pre Vás vaše zviera! Sme vlastníkmi domácich zvierat a nemôžeme si predstaviť život bez nich. Keď preberáme zodpovednosť za našich štvornohých priateľov, chceme sa o nich starať čo najlepšie. Výrobcovi značky Green Leaf sa  dlhé roky podieľali na profesionálnej starostlivosti o psov a rozhodli sa využiť ich vedomosti a skúsenosti na vytvorenie línie kozmetiky, ktorá pomôže všetkým majiteľom s každodennou starostlivosťou o domáce zvieratá.

Domáce zviera (v závislosti od druhu a plemena) má od 10 000 do 30 000 chlpov na 1 cm2? Pre porovnanie - ľudia majú 200-300 vlasov na 1 cm2 ...  Koža zvierat obsahuje prírodný tuk, ktorý je veľmi dôležitý pre jej  ochranu. Nesprávna kozmetika môže narušiť sekréciu kožného mazu a zbaviť kožu vašich zvierat prirodzenej ochrany.

Zároveň je potrebné si uvedomiť aj  jedinečné potreby každého typu srsti  - dlhej, krátkej, mäkkej, vlnitej, drôtenej, s alebo bez podsady, a to aj bez chĺpkov - a fakt, že Váš domáci miláčik sa kontaktuje s kozmetickým prípravkom po celom povrchu tela. Teraz chápete, prečo potrebuje výnimočné zaobchádzanie.

Áno - zvieratá sú náročnejšie na správnu starostlivosť o srsť ako my!

To je dôvod, prečo sa výrobcovia značky  Green Leaf  rozhodli vytvoriť kozmetiku, ktorá je predovšetkým pre ich ochranu. Úmyselne nepoužili mnohé zložky, ktoré sa bežne používajú v kozmetike, ale môžu byť pre kožu dráždivé alebo dokonca toxické. Rozhodli sa nahradiť ich prírodnými zložkami - účinnými, ale jemnými k pokožke. V kozmetických výrobkoch Green Leaf nájdete kokosové prísady, bohaté rastlinné extrakty, oceníte upokojujúci účinok aloe a objavíte jedinečné vlastnosti extraktu z ruží Jerycha. Snažili sa využívať dary prírody pre  potreby našich domácich miláčikov - od terapeutických vlastností exotických olejov až po jemnú starostlivosť hodvábnych bielkovín.

V produktoch Green Leaf určite nenájdete také zložky ako:
- SLS, SLES

- silikóny                      
- parabény                                                                                                                                         
- formaldehyd
- ropné deriváty


a mnoho ďalších, ktoré môžu poškodiť vášho domáceho maznáčika!
 
Značka Green Leaf venuje pozornosť, aby kozmetika bola nielen účinná, ale predovšetkým šetrila pokožku. 

6
301630

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.