Orijen

Webová stránka značky: Orijen

Firma Champion Petfood je oceňovaný výrobca krmív s poslaním, ktoré je jasné a silné: Vyrába biologicky vhodné krmivo pre psov a mačky z čerstvých miestnych surovín. Filozofia biologicky vhodného krmiva predstavuje úplne novú triedu krmív pre psov založenej na potrave prirodzenej pre ich tráviaci trakt - mäsožravca, teda na príjem mäsitej potravy bohatej na proteíny. Suroviny sú výnimočné. Na výrobu krmiva Orijen sa používajú miestne kanadské suroviny, ktoré sú dodávané čerstvé každý deň, teda sú plné zdraviu prospešných látok a kompletne vyživujú Vášho domáceho miláčika. Krmivo Orijen je vyrobené z najčerstvejších kanadských surovín v pravidelne oceňovaných kuchyniach. Krmivá a pamlsky Orijen zaručujú, že udržia Vášho psa šťastného, zdravého a silného. Keď si prečítate zloženie krmív, sme si istí, že nám dáte za pravdu.

Orijen granule pre psov | Premiumdog.sk

7 položiek celkom
orijen puppy large
Novinka
ZADARMOZADARMO
75,08 € bez DPH
90,10 €

Špičkové superprémiové krmivo pre šteňatá veľkých plemien  psov. Obsahuje voľne chované kurčatá a morky, ryby lovené v prírodných vodách a vajcia z hniezdových chovov.

ORIPUL114
orijen puppy
Novinka
od 21,92 € bez DPH
od 26,30 €

Špičkové superprémiové krmivo pre šteňatá malých a stredných plemien  psov. Obsahuje voľne chované kurčatá a morky, ryby lovené v prírodných vodách a vajcia z hniezdových...

ORIPU2
orijen original
Novinka
od 20,83 € bez DPH
od 25 €

Špičkové superprémiové krmivo pre všetky plemená psov. Obsahuje voľne chované kurčatá a morky, ryby lovené v prírodných vodách a vajcia z hniezdových chovov.

ORIOR2
orijen small breed
Novinka
od 21,92 € bez DPH
od 26,30 €

Špičkové superprémiové krmivo pre malé plemená psov. Obsahuje voľne chované kurčatá a morky prepelice, ryby lovené v prírodných vodách a vajcia z hniezdových chovov.

ORISB18
orijen tundra
Novinka
28,17 € bez DPH
33,80 €

Špičkové superprémiové krmivo pre psov. Obsahuje kozie mäso, divinu, ryby, kačku, jahňa, bravčové a ovčie mäso.

ORITU2
regional red
Novinka
od 26,08 € bez DPH
od 31,30 €

Špičkové superprémiové krmivo pre psov. Obsahuje hovädzie plemeno Angus, divokého kanca, bizóna, jahňa a tradičného kanadské bravčové.

ORIRR2
orijen 6 fishes 11,4 kg
Novinka
od 24,08 € bez DPH
od 28,90 €

Špičkové superprémiové krmivo pre psov. Obsahuje 6 druhpv rýb.

ORISF2

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom