Geloren

Webová stránka značky: Geloren

Firma Contipro je výrobcom značky Geloren. Kyselina hyalurónová v maximálnej kvalite a čistote je vlajkovou loďou biotechnologickej výroby. Contipro stojí na troch pilieroch: aktívnych farmaceutických surovinách, moderných technických zariadeniach a inovatívnych finálnych produktoch. Ich najväčšia sila tkvie v základnom a aplikovanom výskume, ktorému sa priamo v areáli spoločnosti venuje takmer polovica zamestnancov. Svoje znalosti si rozširujú pomocou rozsiahlych vzdelávacích programov. Vyvíja a vyrába inovatívne produkty pre veterinárov a chovateľov. Využíva nielen ideálnych vlastností hyaluronanu, ale predovšetkým ich pohľad do fungovania biologických procesov v organizme.

6 položiek celkom
geloren pre kone na klby jablko velke balenie
58,33 € bez DPH
69,99 €

Doplnkové krmivo pre kone s vysokou koncentráciou kyseliny kyseliny hyalurónovej, chondroitín sulfátu  a želatíny. Jablková príchuť. Balenie 3x450g

GELORHORJ1350
geloren pre kone multi pack 3x450g na klby
58,33 € bez DPH
69,99 €

Doplnkové krmivo pre kone s vysokou koncentráciou kyseliny kyseliny hyalurónovej, chondroitín sulfátu  a želatíny. Višňová príchuť.

GELOHORV1350
geloren pre kone na klby jablko
22,08 € bez DPH
26,50 €

Doplnkové krmivo pre kone s vysokou koncentráciou kyseliny kyseliny hyalurónovej, chondroitín sulfátu  a želatíny. Jablková príchuť.

GELORHORJ450
geloren pre kone zelatina na klby
22,08 € bez DPH
26,50 €

Doplnkové krmivo pre kone s vysokou koncentráciou kyseliny kyseliny hyalurónovej, chondroitín sulfátu  a želatíny. Višňová príchuť.

GELH450
Geloren kolagén pre veľké psy 420g
24,58 € bez DPH
29,50 €

Doplnkové krmivo pre veľké psy s vysokou koncentráciou kyseliny kyseliny hyalurónovej, chondroitín sulfátu hydrolyzovaného kolagénu a želatíny.  Pečeňová príchuť.

GELLD420
geloren kolagán pre malé a stredné psy
12,50 € bez DPH
15 €

Doplnkové krmivo pre malé a stredné psy s vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej, chondroitín sulfátu hydrolyzovaného kolagénu a želatíny. Pečeňová príchuť.

GELSD180

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom