Nástupná rampa do kufra auta pre psa EASYSTEP

Kód: 4PETSEASYSTEP
Neohodnotené
Značka: 4pets
249,99 € / ks 208,33 € bez DPH
Skladom

Nástupná teleskopická rampa do kufra auta pre psa EASY STEP

Detailné informácie

Podrobný popis

Jediná unikátna nástupná teleskopická rampa pre psa do auta s TÜV certifikátom

TUV cesrtifikacia pre prepravku box pre psa do auta vyrobené vo švajčiarsku swiss made

Vyrobené vo Švajčiarsku.

Vhodná pre všetky plemená

Rozmer (VxŠxH): 11,5cm x 42,5cm x 71cm

Váha: 5,4kg

HLAVNÉ VÝHODY:

- Protišmykový stabilný povrch: Vďaka vysoko technologickej voštinovej štruktúre (štruktúra včelieho plástu) a jej "požičaní" z technológie budovania mostov, rampa EasySteps dokáže uniesť hmotnosť až do 100 kg aj napriek svojej ľahkej konštrukcii. Nástupná rampa so svojím vyvýšeným a proti šmykovým povrchom s motívom kostičiek poskytuje bezpečný nástup Vášho miláčika do auta v akomkoľvek počasí.

- Teleskopický dizajn: 3-násobné vysunutie/zasunutie len jednou rukou.  Nástupnú rampu EasySteps zložíte/zasuniete do malej veľkosti, ktorá sa zmestí do akéhokoľvek kufra auta. Je to také jednoduché, že sa to dá urobiť iba jednou rukou, pričom druhá ruka je voľná a môžete s ňou držať Vášho psíka.

- Vysoká kvalita s protišmykovými gumenými nožičkami: Nástupná rampa EasySteps je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Všetky súčasti sú odolné voči poveternostným vplyvom, extrémne trvanlivé a recyklovateľné. Nástupnú rampu pre psa je možné ľahko čistiť tlakovou umývačkou/čističom alebo záhradnou hadicou. Samozrejmosťou je, že všetky použité komponenty neobsahujú toxické látky.

- Šetrné pre kĺby Vášho psa: Kompaktná, extrémne robustná a ľahko použiteľná rampa pre psa uľahčuje nastupovanie a vystupovanie Vášho štvornohého priateľa. Vďaka chytrému teleskopickému dizajnu rampu EasySteps ľahko odložíte do kufra spolu s boxom pre psa 4pets. Funkciu EasySteps môžete ovládať jednou rukou, aby ste druhou rukou mohli v každom prípade ovládať Vášho psa.

Nástupná rampa EasyStep je výhodná hlavne pre šteniatka, pri ktorých je potrebné, aby si pri nastupovaní a vystupovaní z auta chránili svoje kĺby. Funkcia EasySteps umožňuje chrániť nielen kĺby a zdravie Vášho psa, ale aj Váš vlastný chrbát, pretože už nebudete musieť dvíhať Vášho psa do a von z auta.

Dodatočné parametre

Kategória: Prepravky a boxy pre psa do auta
Hmotnosť: 7 kg

nastupna rampa easystep 4 pets

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: