Flexibilná double obojstranná kefa Show tech tvrdá

Kód: TG25STP004
Akcia
Značka: Show Tech
20 € –10 %
Flexibilná double obojstranná kefa Show tech+ tvrdá
20 € –10 % 18 € / ks 15 € bez DPH
Skladom

Nová flexibilná obojstranná kefa Show Tech+ na rýchlejšie, ľahšie a účinnejšie česanie pre väčšie plemená.

Detailné informácie

Podrobný popis

Flexibilna kefa Show Tech + je špeciálne navrhnutá tak, aby bolo pre Vás a vá milšho miláčika čistenie oveľa jednoduchšie, rýchlejšie a bezbolestné. Je nenahraditeňá, ak chcete, aby srsť vášho miláčika vyzerala zdravo a prirodzene! Vďaka ergonomickej a pohodlnej rukoväti vyrobenej z protišmykovej gumy a pružnej hlavici bude hlavica kefy kopírovať tvar tela vášho domáceho maznáčika. Vďaka čomu sa ruka a zápästie  minimálne namáhajú. Ďalšou dôležitou vlastnosťou je, že túto kefu je možné použiť z oboch strán, čím je dokonalá pre ľavákov aj pravákov. Zuby kefy zaisťujú dobré držanie odumretej srsti, ktorá sa zhromažďuje na podložke kefy.

Je najvyššií čas rozlúčiť sa s dredmi, chlpami lietajúcimi všade okolo vás a bolestivými zápästiami!

Odporúčané použitie:
Táto kefa je ideálna pre väčšie s hrubou, ťažkou kučeravou alebo podsadovitou srsťou, na rozčesávanie alebo na väčšie plochy na kefovanie. Pre malé až stredne veľké plemená je ideálna užšia kefa - Flexibilná obojstranná kefa Show tech+ tvrdá Jemne prečesávajte a ťahajte kefu smerom k rukoväti (nekrúťte zápästím). Nechajte hroty kefy kĺzať po srsti a v prípade potreby opakujte. Kefujte bez vyvíjania tlaku na pokožku psa.
Dlhú srsť - Jemne vykefujte ľahkým, dlhým ťahom a kefujte ich až ku koncom chlpov, aby ste sa vyhli statickému poškodeniu a zlomeniu chlpu. Pre najlepší výsledok vlasy, češte po vrstvách. Začnite od spodnej časti tak, že kabát vodorovne rozdelíte a voľnou rukou pridržíte nevyčesanú časť. Pracujte postupne smerom hore a zápästie držte vystreté, aby ste zabránili kontaktu s pokožkou psa.
Kučeravá srsť - češte v smere  rastu srsti a potom proti nej ľahkými, dlhými ťahmi.
Hrubosrsté plemená - češte v smere rastu srsti, potom proti nemu, ak je to potrebné, odstráňte lupiny a odumretú srsť.
Na rozčesanie zadredovanej srsti - hroty opatrne vložte do srsti a krátkymi jemnými ťahmi pomaly rozčesávajte. Opakujte, kým dred nezmizne. Aby sa zabránilo dredom, mala by sa srsť psa pravidelne kúpať, ošetrovať kondicionérom a každý deň prečesávať.

Dodatočné parametre

Kategória: Hrebene a kefy pre psov
Farba: modrá
Hlodavci: nie
Kone: nie
Mačky: áno
Psi: áno
typ pomôcky: kefy
Typ srsti: zaplstená srsť, podsada
Veľkosť: L
Vtáctvo: nie

Flex Groom Professional kefa SHOW TECH+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: