Kefa pre psa univerzálna veľká s ochrannými guličkami

Kód: PT50978
Akcia
Značka: Silinde
8,27 € / ks 6,89 € bez DPH
Skladom

Kefa na ľahké vyčesávanie najmä pre veľké dlhosrsté plemená.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klasický dizajn zakriveného chrbta kefy uľahčuje prístup k ťažkým a citlivým oblastiam. Kefa má na koncoch pichliačov malé guličky, ktoré bránia poškrabaniu psa. Ergonomická protišmyková rúčka kefy šetrí vaše ruky. ideálna pre veľké plemená.

Rozmer: 21,5 x 11,5cm

Pokyny na použitie:

Dlhosrsté psy- jemne vyčesávajte v smere srsti dlhým zdvihom, od korienkov po končeky chlpov, postupujte  vodorovne a držte časť nerozčesanej srsti  druhou rukou. Postupujte nahor a udržujte si zápästie rovno, aby ste sa vyhli kontaktu s kožou psa a jej následnému poškodeniu.

Psy s kučeravou srsťou - vyčesávajte v smere rastu srsti a potom proti smeru pomocou ľahkých a dlhých ťahov.

Drsno-srsté psy - češte v smere rastu srsti, potom v prípade potreby odstráňte zaplstené a mŕtve chlpy. Venujte zvláštnu pozornosť oblastiam, ktoré sú náchylné na plstnatenie, napríklad za ušami, na bedrách a pod nohami. Použite hrubý hrebeň na skontrolovanie prípadných zvyšných zaplstením po kefovaní.

Univerzálna mäkká kefa je ideálna na použitie po kúpaní, pri fénovaní urýchľuje sušenie. Používajte jemné, dlhé ťahy proti smeru rastu srsti. Češte pomaly, aby sa zabránilo vzniku statickej energii. Ak je vrstva zaplstená, použite univerzálnu mäkkú kefu v kombinácii s nástrojom na odstraňovanie zaplstenej srsti - prerezávače srsti. Aby sa zabránilo vzniku zaplstenín a zamotaniu srsti, mala by sa psia srsť pravidelne denne čistiť, česať a ošetrovať kondicionérom.

Dodatočné parametre

Kategória: Hrebene a kefy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Farba: zelená, čierna
Hlodavci: nie
Kone: nie
Mačky: nie
Psi: áno
typ pomôcky: kefy
Typ srsti: dlhá srsť, polodlhá srsť, kučeravá srsť
Veľkosť: L
Vtáctvo: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: