Kefa s dlhými zúbkami na hustú srsť Ultra Pro pin

Kód: TG24STE016
21,49 € / ks 17,91 € bez DPH
Skladom

Kefa na pre dlhšiu a hustú srsť. 25mm kolíčky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálna kefa s dlhými kolíčkami. Ergonomická rukoväť je vyrobená z nárazuvzdorného plastu ABS a  je s protišmykovou úpravou.  V podložke zo silikónovej gumy je bezpečne namontovaných 11 radov 25 mm kolíčkov. Každý kolíček má starostlivo zaoblenú špičku, ktorá zaisťuje maximálne pohodlie pre psa a zabraňuje lámaniu srsti.

Ultra ľahká - váži len 73 gramov. Špendlíky sú zabezpečené, tak aby sa nezabárali do podložky.

Návod na použitie:
Dlhá srsť - Jemne češte jemným, dlhým ťahom, češte až ku končekom chlpov, aby ste predišli vzniku statickej elektriny a následnému lámaniu srsti. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov vyčesávajte chlpy po vrstvách. Začnite od spodnej časti tak, že srsť vodorovne rozdelíte a neučesanú časť podržíte voľnou rukou. Pracujte metodicky nahor, držte zápästie rovno, aby ste sa vyhli kontaktu s kožou psa.
Kučeravá srsť - Češte v smere rastu srsti a potom proti nej ľahkými, dlhými ťahmi.
Tvrdá srsť – srsť kefujte v smere rastu srsti a potom, ak je to potrebné, odstráňte dredy a odumretú srsť. Venujte zvláštnu pozornosť oblastiam, ktoré sú náchylné na dredovanie, napríklad za ušami, na bedrách a pod nohami. Pomocou hrubého hrebeňa skontrolujte, či po vyčesaní nezostali dredy.
 

Kefa s dlhými kolíčkami Ultra Pro je ideálna na použitie po kúpaní pri fénovaní srsti. Používajte jemné, dlhé ťahy v smere a proti smeru rastu srsti. Čistite pomaly, aby ste predišli tvorbe statickej elektriny. Ak je srsť zaplstená použite v kombinácii s hrebeňom alebo rozčesávacou kefou. Aby sa predišlo zaplsteniu a zamotaniu, srsť psa by sa mala pravidelne kúpať, ošetrovať kondicionérom a denne česať.

Dodatočné parametre

Kategória: Hrebene a kefy pre psov
Farba: čierna
Hlodavci: nie
Kone: nie
Mačky: nie
Psi: áno
typ pomôcky: kefy
Typ srsti: dlhá srsť
Veľkosť: UNIVERSAL
Vtáctvo: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: