Kvalitný pelech pre psa z eko kože SOFA "XS" červený

Kód: SOFACEAXS
Akcia
Značka: E-DOGGY
ZADARMOZADARMO
Kvalitný pelech pre psa z eko kože SOFA "XS" červený
120 € / ks 100 € bez DPH
Skladom
Ortopedický, vodeodolný, antialergický pelech z eko kože s pamäťovou penou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pelech SOFA je vyrobený z vysoko kvalitnej eko kože. Vďaka tomu sa veľmi ľahko udržiava. Stačí ho utrieť mokrou handričkou. Poťah pelechu je vodeodolný, odnímateľný a prateľný so zapínaním na zips (pranie na 30°C ručné pranie, nesušiť v sušičke). Pelech je ručne šitý a so správnou starostlivosťou veľmi trvácny.

Vysoko kvalitná výplň pelechu:

V pelechoch nepoužívame ako výplň vatu, lebo vata je materiál nízkej kvality, ktorý sa po krátkom čase používania deformuje. Aby sme vyhoveli aj najnáročnejším klientom ako výplň sú použité textilné zvyšky (napr. malé časti postrihaných tričiek), ktoré sú  zošité dokopy a vložené do špeciálnych výplňových vreciek. Použité materiály sú veľmi pohodlné a funkčné pre vášho psieho miláčika. Na jednoduché rozobratie a údržbu sú použité kvalitné zipsy

Ortopedická pena VISCO:

Ortopedická pamäťová pena Visco je ideálnu najmä pre psov s problemámi s kĺbmi, alebo s inými zdravotnými problémami kostí a spojiva. Tento materiál umožňuje prekonať vášmu psíkovi deň bez bolestí. Vďaka ortopedickému základu sa materiál prispôsobuje telu psa. Použitie pamäťovej peny je vhodné aj pre mladých psov stredných a veľkých plemien v období rastu na predchádzanie zdravotných vývinových pohybových problémov. Pamäťová pena je v časti pelechu na ktorej pes leží. Výška pamäťovej peny je 5 cm. 

Vymeniteľné časti:

Výplň obsahuje rozličné výplňové vrecká plnené textilnými zvyškami. Takéto riešenie dáva možnosť vymeniť vnútro za nové, takže je možné používať produkt roky. Pri pravidelnom štandardnom dennom čistení vlhkou handričou alebo sprejom si nevyžaduje ďalšiu údržbu.

Zdravotné hľadisko:

Syntetická koža, ktorú používame nie je pórovitá. Neabsorbuje pachy do vnútra tkaniva a vnútorných vrstiev pelechu. Antialergická úprava.

Správna teplota

Ľudia sa cítia útulne, keď  im je príjemne teplo. Psy si udržujú teplotu tela vďaka osrsteniu. Potrebujú správne podmienky, aby sa cítili komfortne. Preto požívame syntetickú kožu, ktorá absorbuje teplo produkované telom psa, tak aby sa neprehrievali.

Efektívna ochrana pred alergiami

Dnes má stále viac a viac psov problémy s alergiami. Vieme, že alergie sú civilizačné ochorenie. V tom istom nezdravom životnom prostredí, v ktorom žijeme my, žijú aj naše psy. Preto sa potrebujeme starať aj o zdravie našich psov  a musím im pomáhať prekonať alergické symptómy.  Sme presvedčený, že naše pelechy môžu zaistiť tie najideálnejšie podmienky pre alergických psov.

Čistota a hygiena:

Mikróby sú tu od nepamäti, tak ako ľudia a zvieratá. Nanešťastie sú tichými spoločníkmi aj pelechov naších psov. Pelech je perfektné miesto na hromadenie a množenie mikróbov. Mikróby spôsobujú zápach a zdravotné problémy nám a aj našim psom. Analyzovali sme to a preto sme vybrali materiál, ktorý nenasáva vodu a pachy.

Odkiaľ pochádza ten nepríjemný zápach?

Dôvodom nepríjemného zápachu nie sú chlpy, ale maz produkovaný v mazových  žľazách. Maz, ktorý sa zmieša s chlpmi obsahuje množstvo baktérii a plesní. Tie spôsobujú zápach a často aj choroby, ak sú vhodné podmienky. Z tohto dôvodu je veľmi dôležité, aby lôžko psa bolo umývateľné a neabsorbovalo tekutiny.

Vonkajší rozmer: 70 x 55 cm, výška 25 cm

Vnútorný rozmer: 40 x 30 cm

Vhodné plemená: Jorkšír, Mops, Trpaslíči pinč, Toy pudel, Čivava

Dodatočné parametre

Kategória: Pelechy z eko kože
Hmotnosť: 15 kg
Dĺžka: 75
Farba: červená
Mačky: nie
Materiál: ekokoža
Psi: áno
Šírka: 55
Typ: pelech
Veľkosť: S
Veľkosť plemena: malé
Výška: 25

Kožený pelech z eko kože SOFA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: