Pelech pre psa z eko kože BASIC "S" námornícka modrá

Kód: BASIC-NM-S2
Akcia
Značka: E-DOGGY
ZADARMOZADARMO
Pelech pre psa z eko kože BASIC "S" námornícka modrá
110 € / ks 91,67 € bez DPH
Skladom
Ortopedický, vodeodolný, antialergický pelech z eko kože s pamäťovou penou.
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pelech BASIC je vyrobený z vysokokvalitnej Eko kože, vďaka ktorej sa pelech ľahko udržiava. Stačí ho utrieť handričkou. Poťah pelechu sa dá odzipsovať a prať (pranie na 30°C ručné pranie, nesušiť v sušičke). Pelech je ručne šitý a so správnou starostlivosťou veľmi trvácny. Je pomerne ťažký, čiže aj keď naň pes skočí, nešmýka sa.

Vysoko kvalitná výplň pelechu:

V pelechoch nepoužívame ako výplň vatu, lebo vata je materiál nízkej kvality, ktorý sa po krátkom čase používania deformuje. Aby sme vyhoveli aj najnáročnejším klientom ako výplň sú použité textilné zvyšky (napr. malé časti postrihaných tričiek), ktoré sú  zošité dokopy a vložené do špeciálnych výplňových vreciek. Na požiadanie môžu byť pelechy naplnené  pamäťovou penou (Visco). Použité materiály sú veľmi pohodlné a funkčné pre vášho psieho miláčika. Na jednoduché rozobratie a údržbu sú použité kvalitné zipsy

Vymeniteľné časti:

Výplň obsahuje rozličné výplňové vrecká plnené textilnými zvyškami. Takéto riešenie dáva možnosť vymeniť vnútro za nové, takže je možné používať produkt roky. Pri pravidelnom štandardnom dennom čistení vlhkou handričou alebo sprejom si nevyžaduje ďalšiu údržbu.

Ortopedická pena VISCO:

tento model má vonkúši matrac z ortopedickej pamäťovej peny Visco, ideálnu najmä pre psov s problemámi s kĺbmi, alebo s inými zdravotnými problémami kostí a spojiva. Tento materiál umožňuje prekonať vášmu psíkovi deň bez bolestí. Vďaka ortopedickému základu sa materiál prispôsobuje telu psa. Použitie pamäťovej peny je vhodné aj pre mladých psov stredných a veľkých plemien v období rastu na predchádzanie zdravotných vývinových pohybových problémov. Výška pamäťovej peny je 5 cm. 

Antialergická úprava:

Rovnako ako trpia alergiami ľudia, trpia nimi aj psy.

ZDRAVOTNÉ HĽADISKO

Syntetická koža, ktorú používame nie je pórovitá. Neabsorbuje pachy do vnútra tkaniva a vnútorných vrstiev pelechu.

Správna teplota

Ľudia sa cítia útulne, keď  im je príjemne teplo. Psy si udržujú teplotu tela vďaka osrsteniu. Potrebujú správne podmienky, aby sa cítili komfortne. Preto požívame syntetickú kožu, ktorá absorbuje teplo produkované telom psa, tak aby sa neprehrievali.

Efektívna ochrana pred alergiami

Dnes má stále viac a viac psov problémy s alergiami. Vieme, že alergie sú civilizačné ochorenie. V tom istom nezdravom životnom prostredí, v ktorom žijeme my, žijú aj naše psy. Preto sa potrebujeme starať aj o zdravie našich psov  a musím im pomáhať prekonať alergické symptómy.  Sme presvedčený, že naše pelechy môžu zaistiť tie najideálnejšie podmienky pre alergických psov.

Čistota a hygiena:

Mikróby sú tu od nepamäti, tak ako ľudia a zvieratá. Nanešťastie sú tichými spoločníkmi aj pelechov naších psov. Pelech je perfektné miesto na hromadenie a množenie mikróbov. Mikróby spôsobujú zápach a zdravotné problémy nám a aj našim psom. Analyzovali sme to a preto sme vybrali materiál, ktorý nenasáva vodu a pachy.

Odkiaľ pochádza ten nepríjemný zápach?

Dôvodom nepríjemného zápachu nie sú chlpy, ale maz produkovaný v mazových  žľazách. Maz, ktorý sa zmieša s chlpmi obsahuje množstvo baktérii a plesní. Tie spôsobujú zápach a často aj choroby, ak sú vhodné podmienky. Z tohto dôvodu je veľmi dôležité, aby lôžko psa bolo umývateľné a neabsorbovalo tekutiny.

Rozmery pelechu:

Vonkajší rozmer: 80 x 60 cm, výška 15 cm

Vnútorný rozmer: 50 x 35 cm

Vhodné plemená: Jorkšír, Malý bradáč, Trpaslíči pinč, Malý pudel

Dodatočné parametre

Kategória: Pelechy z eko kože
Hmotnosť: 5 kg
Dĺžka: 80
Farba: modrá
Mačky: nie
Materiál: ekokoža
Psi: áno
Šírka: 60
Typ: pelech
Veľkosť plemena: malé
Výška: 15

ležadlo pre psa z eko kože a pamäťovou penou Visco

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: