Odľahčovací postroj pre psa na zadné nohy

Kód: PT72854 PT72855 PT72856 Zvoľte variant
Akcia
Značka: Pet tribe
19,79 € / ks 24,29 € / ks 26,99 € / ks od 19,79 € / ks 16,49 € bez DPH 20,24 € bez DPH 22,49 € bez DPH od 16,49 € bez DPH
Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pomôcka na zdvíhanie zadnej časti tela psa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Postroj je ideálny na pooperačné stavy, kedy je zadná časť menej mobilná. Rovnako je vhodný po operácii zadnej časti chrbtice alebo  zadných končatín, pri čiastočnej imobilite psa, pri zotavovaní psa, pri čiastočnom dočasnom ochrnutí, kedy je psovi potrebné odľahčiť zadnú časť tela.  Ideálne na asistenciu veľkým psom s problémami pohyblivosti hore a dole po schodoch alebo pri nastupovaní a vystupovaní z vozidla. Rúčky postroja pomôžu psovi odľahčiť zadnú časť tela a šetria vašu chrbticu. postroj má análny otvor a otvor na penis psa, aby pes mohol vykonať bez problémov svoju toaletnú potrebu.

Pokyny na použitie: Suchý zips zapnite psovi pevne okolo brušnej časti tela, ale len tak, aby nemal obmedzené dýchanie. Pomocou rúčok jemne zdvíhajte a voďte svojho miláčika.

Materiál: Polyesterová konštrukcia s penovou výplňou pre väčšie pohodlie vášho psa. Pokyny pre starostlivosť: V prípade potreby povrch očistite teplou mydlovou vodou, vysušte na vzduchu.

Veľkosť:

S:    maximálna hmotnosť psa 5 -10kg
M:   maximálna hmotnosť psa 10-25kg
L:    maximálna hmotnosť psa 25-35kg
 

Odľahčovací postroj nie je možné vymeniť z hygienických dôvodov! Preto je dôležité správne zmerať Vášho miláčika pred objednaním výrobku.

Upozornenie:
V súlade so zákonom o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku z.č. 108/2024 §1 ods.6 písm.e) Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je dodanie tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov, ak ochranný obal bol po dodaní porušený.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pooperačná starostlivosť a rehabilitácia
Záruka: 2 roky
Mačky: nie
Materiál: nylon
Psi: áno
Typ: ochranné oblečenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: