Nástupná rampa do kufra auta pre psa EASYSTEP

Kód: 4PETSEASYSTEP
249,99 € / ks 208,33 € bez DPH
Do 14 dní
Položka bola vypredaná…

Nástupná teleskopická rampa do kufra auta pre psa EASY STEP

Detailné informácie

Podrobný popis

Jediná unikátna nástupná teleskopická rampa pre psa do auta s TÜV certifikátom

TUV cesrtifikacia pre prepravku box pre psa do auta vyrobené vo švajčiarsku swiss made

Vyrobené vo Švajčiarsku.

Vhodná pre všetky plemená

Rozmer (VxŠxH): 11,5cm x 42,5cm x 71cm

Váha: 5,4kg

HLAVNÉ VÝHODY:

- Protišmykový stabilný povrch: Vďaka vysoko technologickej voštinovej štruktúre (štruktúra včelieho plástu) a jej "požičaní" z technológie budovania mostov, rampa EasySteps dokáže uniesť hmotnosť až do 100 kg aj napriek svojej ľahkej konštrukcii. Nástupná rampa so svojím vyvýšeným a proti šmykovým povrchom s motívom kostičiek poskytuje bezpečný nástup Vášho miláčika do auta v akomkoľvek počasí.

- Teleskopický dizajn: 3-násobné vysunutie/zasunutie len jednou rukou.  Nástupnú rampu EasySteps zložíte/zasuniete do malej veľkosti, ktorá sa zmestí do akéhokoľvek kufra auta. Je to také jednoduché, že sa to dá urobiť iba jednou rukou, pričom druhá ruka je voľná a môžete s ňou držať Vášho psíka.

- Vysoká kvalita s protišmykovými gumenými nožičkami: Nástupná rampa EasySteps je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Všetky súčasti sú odolné voči poveternostným vplyvom, extrémne trvanlivé a recyklovateľné. Nástupnú rampu pre psa je možné ľahko čistiť tlakovou umývačkou/čističom alebo záhradnou hadicou. Samozrejmosťou je, že všetky použité komponenty neobsahujú toxické látky.

- Šetrné pre kĺby Vášho psa: Kompaktná, extrémne robustná a ľahko použiteľná rampa pre psa uľahčuje nastupovanie a vystupovanie Vášho štvornohého priateľa. Vďaka chytrému teleskopickému dizajnu rampu EasySteps ľahko odložíte do kufra spolu s boxom pre psa 4pets. Funkciu EasySteps môžete ovládať jednou rukou, aby ste druhou rukou mohli v každom prípade ovládať Vášho psa.

Nástupná rampa EasyStep je výhodná hlavne pre šteniatka, pri ktorých je potrebné, aby si pri nastupovaní a vystupovaní z auta chránili svoje kĺby. Funkcia EasySteps umožňuje chrániť nielen kĺby a zdravie Vášho psa, ale aj Váš vlastný chrbát, pretože už nebudete musieť dvíhať Vášho psa do a von z auta.

Dodatočné parametre

Kategória: Prepravky, boxy pre psa do auta
Hmotnosť: 7 kg
Materiál: plast, hliník
Položka bola vypredaná…

nastupna rampa easystep 4 pets

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: