Orozyme enzymatická zubná pasta pre psov s kefkou

Kód: ORZM1
Akcia
Značka: Orozyme
12,60 € / ks 10,50 € bez DPH 180 € / 1 kg
Skladom

Enzymatický zubný gél spolu so zubnou kefkou na prst. 70g.

Detailné informácie

Podrobný popis

OROZYME® Oral Hygiene Gél obsahuje prirodzene sa vyskytujúce enzýmy, ktoré zabraňujú množeniu baktérií zodpovedných za vznik zubného plaku. Peroxidázový systém - enzymatický komplex obsiahnutý v slinách - pomáha udržať rovnováhu mikroorganizmov v dutine ústnej. Vzhľadom na to, že jeho účinnosť sa mení s úrovňou produkcie slín, ktorá môže byť ovplyvnená celkovým zdravím, stravou a vekom, je dobré tento systém doplniť. OROZYME® Oral Hygiene Gél obsahuje navyše surfaktanty, ktoré zaručujú jeho zachytávaniu na povrchu zubov a ďasien. Enzymatický komplex preniká do povlaku, pomáha ho rozrušiť a zabraňuje tvorbe ďalšieho. Jemná abrazíva v géle, mechanické pôsobenie slín a jazyk pomáhajú odstrániť zubný povlak z povrchu zubov.

Zloženie: enzymatický komplex: amyláza, glukóza-oxidáza, tiokyanatan draselný, laktoferín, laktoperoxidáza, lyzozým, superoxid dismutáza; jemná abrazíva; neiónové surfaktanty; farbivá.

Aplikuje sa raz denne (s kefkou alebo bez kefky) podľa veľkosti zvieraťa.

Psy: podávajte priamo do ústnej dutiny alebo zmiešajte s malým množstvom krmiva.

Mačky: aplikujte priamo do dutiny ústnej alebo na predné labky, kde mačky gél olízajú. S tubou sa dodáva aj aplikačný nástavec, ktorý uľahčuje aplikáciu u mačiek a malých zvierat.

Balenie obsahuje silikónová kefku na prst pre ľahšie čistenie zubov psov a mačiek. Na jemné štetinky na konci kefky môžete použiť zubný gél pre dôslednejšiu aplikáciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Zubná hygiena psa
Hmotnosť: 0.07 kg
Hlodavci: nie
Kone: nie
Mačky: áno
Psi: áno
Typ: starostlivosť o zuby
Veľkosť: UNI
Vtáctvo: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: