Hrebene a kefy pre psov, Strana 2

Najpredávanejšie

32 položiek celkom
ulti long pin
41,99 €

Profesionálna kefa pre rasy s extra hustou srsťou.

ulti thick pin
41,99 €

Profesionálna kefa pre psy pre rasy s hustou krátkou srsťou a pre rasy s jemnou dlhou srsťou Viac tu: http://www.plushpuppy.sk/products/ultimate-thick-pin-brush/

cervena mala
ZadarmoZadarmo
54,99 €

Kefa na psa na extrémne zaplstenú srsť.

Kefa ActiVet MatZapper MEGA (červená) 9,0 cm
ZadarmoZadarmo
84,99 €

Kefa na psa pre extrémne zaplstenú srsť.

zlata mala
ZadarmoZadarmo
54,99 €

Kefa na psa pre dlhú a hodvábnu srsť.

zlata velka
ZadarmoZadarmo
84,99 €

Kefa na psa pre dlhú a hodvábnu srsť.

fialova mala
44,99 €

Kefa na psa pre hustú tvrdú srsť.

Kefa ActiVet Pro Brush Mega tuhá (fialová) 9 cm
ZadarmoZadarmo
74,99 €

Kefa na psa pre hustú tvrdú srsť.

Kefa ActiVet Pro Brush mäkká (zelená) 4,5 cm
44,99 €

Kefa na psa pre hustú srsť.

kefa na psa thick pin
Novinka
39,99 €

Kefa na psa ultimate pin brush pre krátku srsť. Kefa so zubami, ktoré sa nikdy neohnú. Hrubšie zúbky kĺžu srsťou s hebkým výsledkom. Je ideálna pre rasy s hustou krátkou...

Ponúkame vám iba to najlepšie, doplnky, ktoré prešli našimi náročnými testmi a dokázali nám dať žiadaný absolútne dokonalý výsledok. Všetky kefy Plush Puppy sú vynikajúcou alternatívou kvalitnej kefy za výbornú cenu. Naše kefy pokryjú celú škálu potrieb prakticky v každej situácii.  

Okrem kief Plush Puppy ponúkame aj Zázračné kefy ActiVet, ktoré vám poskytnú revolučný spôsbo a techniku česania. Jedinečnosť ich konštrukcie spočíva v ich flexibilite, ktorá umožňuje ľahké česanie a rozčesávanie srsti, aj na ťažko dostupných miestach. Tieto kefy s flexibilnými hlavicami uľahčujú prečesávanie aj tých najtrvrdších zaplstenín, pričom pri správnom používaní srsť vášho psa nepretrhajú. Sú ergonomicky zostavené tak, aby zjednodušili prácu, neunavilii ruku a skrátili trvanie česania.

super kefa activet

Kefy ActiVet majú kovové štetiny rôznej tvrdosti a tvaru, na koncoch zaoblené a tupé. Pri používaní nemôže dôjsť v žiadnom prípade k poškriabaniu zvieraťa alebo človeka. Svojím tvarom zabezpečujú dokonalé a šetrné česanie každého typu srsti. Sú extrémne odolné a vyznačujú sa ľahkou manipuláciou a dlhou životnosťou.

ActiVetDisplay