Pooperačné ochranné oblečenie väčšie farebné

Kód: COL67750 COL67760 COL67770 COL67780 Zvoľte variant
5,79 € / ks 7,49 € / ks 9,49 € / ks 9,99 € / ks od 5,79 € / ks 4,83 € bez DPH 6,24 € bez DPH 7,91 € bez DPH 8,33 € bez DPH od 4,83 € bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Dĺžka chrbta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pooperačné ochranné oblečenie pre psa

Detailné informácie

Podrobný popis

Pooperačné oblečenie pre psa je vyrobené z prírodnej 100% bavlny. Udržuje ranu suchú s dostatočným prístupom vzduchu. Pooperačná košieľka je pre psa veľmi prirodzená a neobmedzuje psa v pohybe ako klasický golier. Zároveň pôsobí ako dostatočná zábrana proti olizovaniu a vytrhaniu stehov. Oblečenie je veľmi priedušné a je možné ho prať pri 30°C. Jednoduché zaväzovanie na šnúrky. Doporučené veterinármi.

Pooperačné ochranné oblečenie ponúkame buď jednofarebné - tmavomodrá farba, alebo viacfarebné - rôzne farebné kombinácie. Obrázky s farebným ochranným oblečením sú len ilustračné. Farebne sa môžu líšiť od konkrétneho modelu.

Pooperačné ochranné oblečenie nie je možné vymeniť z hygienických dôvodov! Preto je dôležité správne zmerať Vášho miláčika pred objednaním výrobku.

(V súlade so zákonom o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku z.č. 102/2014 §7 ods.6 písm.e) Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený)

Dodatočné parametre

Kategória: Pooperačná starostlivosť a rehabilitácia
Mačky: nie
Materiál: bavlna
Psi: áno
Typ: ochranné oblečenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: