Pletená hračka červená Chobotnica M

Kód: TG64OOM002
Novinka
Značka: OO_MA_LOO
9 € / ks 7,50 € bez DPH
Skladom

Ručne pletená pevná hračka pre psa. Veľkosť M.

Detailné informácie

Podrobný popis

S ôsmimi nohami prichádza osemkrát väčšia zábava! Tieto silné nohy poskytujú veľa možností ťahania pre vaše šteniatko, s dostatočným množstvom na "požičanie"! Chobotnica je ručne háčkovaná našou špeciálnou funky kožušinovou priadzou ako jeden súdržný kus, aby sa maximalizovala jej pevnosť a odolnosť. Vaši psi možno nedokážu oceniť nespočetné množstvo farieb, v ktorých naše chobotnice prichádzajú, ale sme si istí, že sa im bude páčiť jej jemná textúra a extra jemné pískadlo. Odolná, farebná hračka chobotnica dokonca pomáha čistiť zuby vášho psa, keď sa hrá, takže je ideálna pre každú príležitosť aj pre šteniatko!

Hračky pre psov Oo_Ma_Loo ručne vyrábajú ženy v chudobných štvrtiach Anatolskej náhornej plošiny. Remeselné vyšívanie je jedným z mála spôsobov, ako si tieto ženy zarobiť.

  • ručná výroba (pletené/háčkované).
  • zdroj príjmu pre chudobné ženy v Anatólii
  • podporuje čistenie zubov
  • obsahuje trvanlivé pískadlo
  • vyrobené z netoxického materiálu
  • používa sa v interiéri aj exteriéri
  • jedna z najodolnejších hračiek tohto typu na trhu
  • možno prať v práčke na nízkych teplotách a sušiť na vzduchu

Všetky hračky pre psov Oo_Ma_Loo sú ručne vyrábané s dôrazom na maximálnu odolnosť. „Chlpaté“ časti sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej priadze, ktorá nepúšťa chlpi, sú obzvlášť pevné a majú dlhú životnosť. Dizajnové prvky a detaily sú vyrobené z kontrastnej akrylovej priadze, ktorá dodáva hračkám život. Každá hračka pre psa tiež obsahuje aspoň jednop pískadlo vyrobené z netoxických materiálov a určené výhradne pre Oo_Ma_Loo. Psy milujú nielen chlpatú štruktúru hračiek, ale aj citlivé pískanie, ktoré prichádza s každým uhryznutím. Hračky je tiež možné prať v práčke v studenej vode pri jemnom cykle; sušiť iba na vzduchu.

Veľkosť: 10 x 10cm - loptová časť

Poznámka: Pretože všetky hračky sú individuálne ručne vyrábané, môžu sa vyskytnúť drobné odchýlky. ŽIADNA hračka nie je nezničiteľná. Snaha výrobcu je zabezpečiť, aby produkty boli dobre vyrobené a bezpečné pre vás aj vašich domácich miláčikov,  vytvárať odolné a zároveň esteticky príjemné hračky, ktoré psy milujú rovnako ako ich majitelia.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre psov
Hmotnosť: 0.1 kg
Farba: červená
Licencia: bez licencie
Mačky: nie
Psi: áno
Typ hračky: Pískacia, Plyšová
Veľkosť: stredná

Oo Ma Loo chlpaté hračky pre psy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: