Pletená hračka modré preťahovadlo TUG A ROO L

Kód: TG64OOM009
Novinka
Značka: OO_MA_LOO
18 € / ks 15 € bez DPH
Skladom

Ručne pletená pevná hračka pre psa. Veľkosť L.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tug-A-Roo, ako už názov napovedá, je ideálnou voľbou pre tých psov, ktorí sa radi ťahajú a hrajú sa! Stredná časť pozostáva zo špecializovanej pískacej guličky potiahnutého ručne háčkovanej funky kožušinovou priadzou pre zvýšenú mäkkosť a odolnosť. Táto priadza tiež pomáha pri  starostlivosti o zuby, pričom na zuboch vášho psa počas hry pôsobí ako mäkká zubná kefka. Rukoväte tvoria slučku na držanie, ideálne keď sa používa na preťahovanie lanom alebo hádže! 

Hračky pre psov Oo_Ma_Loo ručne vyrábajú ženy v chudobných štvrtiach Anatolskej náhornej plošiny. Remeselné vyšívanie je jedným z mála spôsobov, ako si tieto ženy zarobiť.

  • ručná výroba (pletené/háčkované).
  • zdroj príjmu pre chudobné ženy v Anatólii
  • podporuje čistenie zubov
  • obsahuje pískadlo
  • vyrobené z netoxického materiálu
  • používa sa v interiéri aj exteriéri
  • jedna z najodolnejších hračiek tohto typu na trhu
  • možno prať v práčke na nízkych teplotách a sušiť na vzduchu

Všetky hračky pre psov Oo_Ma_Loo sú ručne vyrábané s dôrazom na maximálnu odolnosť. „Chlpaté“ časti sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej priadze, ktorá nepúšťa chlpi, sú obzvlášť pevné a majú dlhú životnosť. Dizajnové prvky a detaily sú vyrobené z kontrastnej akrylovej priadze, ktorá dodáva hračkám život. Každá hračka pre psa tiež obsahuje aspoň jednop pískadlo vyrobené z netoxických materiálov a určené výhradne pre Oo_Ma_Loo. Psy milujú nielen chlpatú štruktúru hračiek, ale aj citlivé pískanie, ktoré prichádza s každým uhryznutím. Hračky je tiež možné prať v práčke v studenej vode pri jemnom cykle; sušiť iba na vzduchu.

Veľkosť: 42cm

Poznámka: Pretože všetky hračky sú individuálne ručne vyrábané, môžu sa vyskytnúť drobné odchýlky. ŽIADNA hračka nie je nezničiteľná. Snaha výrobcu je zabezpečiť, aby produkty boli dobre vyrobené a bezpečné pre vás aj vašich domácich miláčikov,  vytvárať odolné a zároveň esteticky príjemné hračky, ktoré psy milujú rovnako ako ich majitelia.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre psov
Hmotnosť: 0.1 kg
Farba: modrá
Licencia: bez licencie
Mačky: nie
Psi: áno
Typ hračky: Pískacia, Plyšová
Veľkosť: veľká

Oo Ma Loo chlpaté hračky pre psy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: